Top news
 1. Mazda CX-3 Zabezpieczone kompozytem ceramicznym Gtechniq CSL Black
 2. Mercedes Benz E Coupe – Korekta lakieru oraz detailing wnętrza
 3. BMW 330XD – Usuwanie hologramów – korekta lakieru
 4. BMW 730LD – Mocne odświeżenie lakieru i detailing wnętrza
 5. BMW 118d – Po korekcie lakieru zabezpieczone woskiem Soft99

Zapraszając Was do świata Auto Detailingu przedstawiamy nasze usługi w formie dedykowanych, podzielonych i konkretnych działań, pamiętajcie jednak, że każde auto jest dokładnie sprawdzane przez naszych ekspertów. Zakres działań jest zawsze dedykowany i dobierany indywidualnie!

Powłoki ceramiczne to silnie wiążące z lakierem komponenty, które głęboko wnikają w warstwę lakieru. Gdybyśmy spojrzeli na cząsteczki lakieru pod mikroskopem, to zauważylibyśmy strukturę porowatą. Nałożenie powłoki ceramicznej wypełnia wolną przestrzeń między wspomnianymi cząsteczkami lakieru i tworzy gładką warstwę ochronną. Powłoki ceramiczne czy też kwarcowe – to przełomowa technologia ochrony lakierów w przeciwieństwie do wosków są w pełni odporne na utlenianie. Twarda skorupa tworzy fizyczną ochronę na lakierze, chroni przed zarysowaniami, nadmiernym brudzeniem i starzeniem się… Lista zalet zastosowania tej metody ochronnej lakieru jest zdecydowanie dłuższa:

 • Efekt hydrofobowy – odpychanie wody i brudu
 • Ochrona przed blaknięciem i powstawaniem hologramów podczas mycia
 • Banalnie łatwe utrzymanie auta w czystości
 • Szklisty połysk
 • Głębia koloru

Powłoka sprawia, że lakier zyskuje niesamowity, wręcz diamentowy połysk a mycie auta staje się niezwykle proste. Dzięki efektowi hydrofobowości oraz gładkości lakieru, wszelkie zanieczyszczenia drogowe nie przylegają do lakieru. Nakładanie powłoki ochronnej na lakier auta trwa od kilku do nawet kilkunastu godzin. Można ją stosować również na reflektorach, lampach, szybach i felgach. Przy bardziej kompleksowej usłudze – z nakładaniem powłoki również na pozostałe elementy auta – prace mogą wydłużyć się do kilkudziesięciu godzin.

Auto małe

Auto średnie

Auto duże

SUV / VAN

Gtechniq C1 + C2 v3

1 000;

1 050;

1 100;

1 230;

Gtechniq C1 + Exo v4

1 700;

1 850;

1 850;

1 970;
Gtechniq Crystal Serum Light + Exo v4 (Power Couple) dwuskładnikowa powłoka o twardości 9H. Trwałości do 5 lat.

2 214;

2 337;

2 399;

2 460;

* Podane ceny są cenami BRUTTO ** Powłoka hydrofobowa Gtechniq Exo v4 zawsze aplikujemy w dwóch warstwach

Proces nakładania powłoki jest bardzo żmudny i powolny. Wymaga chirurgicznej precyzji oraz odpowiedniego sprzętu i światła. Poza tym, bardzo duży wpływ na czas aplikacji powłoki ma temperatura i wilgotność powietrza. Żywotność powłoki wynosi z reguły od roku do nawet 5 lat, jednak zależy w dużej mierze od sposobu pielęgnacji danego auta. Długotrwałe stosowanie mocno zasadowych detergentów czy też bardzo częste mycie mechaniczne z pewnością skróci żywotność produktu. Należy pamiętać, że powłoka nie jest permanentna z czasem oczywiście ulega zużyciu i tylko od właściciela pojazdu zależy jak długo utrzyma się ona na aucie. Prawidłowa pielęgnacja pozwoli cieszyć się właściwościami produktu przez długi czas. żeby zachować gwarancję oraz wszelkie właściwości powłoki – należy systematycznie pielęgnować auto.

Korekta lakieru – Wieloetapowy proces polerowania lakieru polegający na usunięciu zarysowań, oksydacji, zmatowień, wżerów po ptasich odchodach czy tzw. hologramów po popularnej wśród lakierników i osób niedoświadczonych „polerce”. Za pomocą różnego rodzaju maszyn, past i padów polerskich jesteśmy w stanie usunąć uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tylko zatuszować. Takie działania to pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą. Pakiet korekty lakieru obejmuje:

 • Mycie oraz deironizacja felg,
 • Detailingowe bezpieczne mycie auta,
 • Dekontaminacja,
 • Glinkowanie,
 • Korekta lakieru od 2 do 4 stopni,
 • Dokładne odtłuszczenie powierzchni lakieru,
 • Nałożenie dedykowanego wosku,
 • Aplikacja powłoki hydrofobowej na wszystkie powierzchnie szklane (niewidzialna wycieraczka),
 • Nałożenie dressingu na powierzchnie z tworzyw sztucznych oraz opony.

Auto małe

Auto średnie

Auto duże

SUV / VAN

Dwustopniowa korekta lakieru

984;

1 230;

1 230;

1 350;

Pełna korekta lakieru (królowa polerowania)

1 230;

1 470;

1 470;

1 845;

*Podane ceny są cenami BRUTTO

Lakier po korekcie domyślnie zostaje zabezpieczony woskiem. Jednak warto zabezpieczyć go powłoką ceramiczną jest ona swoistą wisienką na torcie w procesie auto detailingu. Głębia koloru, szklisty połysk a przede wszystkim trwałe zabezpieczenie to tylko nie które z zalet jakie dają powłoki ceramiczne. Więcej o powłokach ceramicznych dowiesz się w następnej zakładce.

Odświeżenie lakieru – polerowanie lakieru typu One Step, pozwala usunąć do 50% drobnych zarysowań i zmatowień które powstają wskutek codziennego użytkowania. Powierzchnia lakieru jest mocno odświeżona, błyszcząca a przede wszystkim zabezpieczona.

 • Mycie oraz deironizacja felg
 • Detailingowe bezpieczne mycie auta
 • Dekontaminacja
 • Glinkowanie
 • Polerowanie lakieru typu One Step
 • Dokładne odtłuszczenie powierzchni lakieru
 • Nałożenie dedykowanego wosku
 • Aplikacja powłoki hydrofobowej na wszystkie powierzchnie szklane (niewidzialna wycieraczka)
 • Nałożenie dressingu na opony

W przypadku aut które opuściły salon nie dłużej niż rok temu lub z niewielkim przebiegiem możliwe jest rozszerzenie tego pakietu o ceramiczne zabezpieczenie lakieru.

Małe auto Średnie auto Duże auto Suv/Van
600; 650; 700; 800;

* Podane ceny są cenami BRUTTO ** Każda wycena wymaga oględzin samochodu

Skrupulatne czyszczenie i konserwacja wszystkich elementów i powierzchni wnętrza pojazdu. Zaczynając od dokładnego odkurzania, czyszczenia wszelkich plastików, szczelin i zakamarków poprzez czyszczenie podsufitki, pranie tapicerki, oczyszczenie tapicerki skórzanej i dywanów. Kończąc na konserwacji plastików środkami antystatycznymi, impregnacji tapicerki materiałowej lub skórzanej.

Auto małe

Auto średnie

Auto duże

SUV / VAN

Tapicerka materiałowa

250;

350;

450;

550;

Tapicerka skórzana 300; 400; 500; 600;

* Podane ceny są cenami BRUTTO ** Każda wycena wymaga oględzin pojazdu

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej Gtechniq L1

300;

Powłoka hydrofobowa na szyby Gtechniq G1

300;

Powłoka zabezpieczająca felgi Gtechniq C5

370;

Zabezpieczenie wnętrza – kokpit, plastik, vinyle Gtechniq C6 Matte Dash

250;

Impregnacja dachu Cabrio Gtechniq I1

300;

* Podane ceny są cenami BRUTTO