Top news
  1. Lexus GS 450H F-Sport Wypolerowany i zabezpieczony powłoką ceramiczną Fireball
  2. Nowa Toyota Corolla Zabezpieczona woskiem Collinite #915
  3. BMW 530 Xdrive Zabezpieczone pakietem folii ochronnych Llumar i powłoką ceramiczną Fireball Aegis
  4. Mazda CX-5 – Korekta lakieru zabezpieczona woskiem
  5. Mazda CX-3 Zabezpieczone kompozytem ceramicznym Gtechniq CSL Black

O nas

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej poświęconej projektowi, który stworzyłem od podstaw i który jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą… przedstawiam: All4Shine – Auto Detailing.

Firma powstała w 2013 roku i od tego czasu zajmuje się usługami z zakresu auto detailingu. Jestem wielkim fanem motoryzacji, zarówno współczesnej jak i tej sprzed dwóch dekad, dlatego praca, którą wykonuję jest moją pasją. Moja przygoda z kosmetyką samochodową zaczęła się od hobbystycznego dbania o własny samochód oraz o samochody moich bliskich. Wraz z rozwojem auto detailingu w Polsce hobby przerodziło się w powstanie mojej firmy.

Szkolenia, konsultacje i współpraca z najlepszymi detailerami w Polsce pomogła mi zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne. Aktualnie wykonuję usługi dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, których priorytetem jest dbanie o flotę swoich aut. W większości usługi wykonuję sam, co sprawia, że mogę zadbać o jak najwyższą jakość. Usługi, których nie jestem w stanie wykonać zlecam tylko i wyłącznie sprawdzonym firmom, które znam od wielu lat i mogę na nich polegać.

Pamiętaj! Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb Twojego samochodu!