Top news
  1. Mercedes CLA 220 AMG zabezpieczony folią bezbarwną Full Front
  2. Mercedes GLS zabezpieczony powłoką ceramiczną Fireball Silla+ oraz foliami ochronnymi Llumar
  3. BMW 750d Xdrive – Odświeżenie powłoki ceramicznej i aplikacja wosku na folie ochronne
  4. Lexus GS 450H F-Sport Wypolerowany i zabezpieczony powłoką ceramiczną Fireball
  5. Nowa Toyota Corolla Zabezpieczona woskiem Collinite #915

O nas

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej poświęconej projektowi, który stworzyłem od podstaw i który jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą… przedstawiam: All4Shine – Auto Detailing.

Firma powstała w 2013 roku i od tego czasu zajmuje się usługami z zakresu auto detailingu. Jestem wielkim fanem motoryzacji, zarówno współczesnej jak i tej sprzed dwóch dekad, dlatego praca, którą wykonuję jest moją pasją. Moja przygoda z kosmetyką samochodową zaczęła się od hobbystycznego dbania o własny samochód oraz o samochody moich bliskich. Wraz z rozwojem auto detailingu w Polsce hobby przerodziło się w powstanie mojej firmy.

Szkolenia, konsultacje i współpraca z najlepszymi detailerami w Polsce pomogła mi zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne. Aktualnie wykonuję usługi dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, których priorytetem jest dbanie o flotę swoich aut. W większości usługi wykonuję sam, co sprawia, że mogę zadbać o jak najwyższą jakość. Usługi, których nie jestem w stanie wykonać zlecam tylko i wyłącznie sprawdzonym firmom, które znam od wielu lat i mogę na nich polegać.

Pamiętaj! Nasze rozwiązania są dostosowane do potrzeb Twojego samochodu!