Top news
 1. Volvo S90 – Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną Llumar
 2. Honda HR-V – Korekta lakieru i powłoka ceramiczna Fireball Silla+
 3. Lexus LS 500h – Nowe auto zabezpieczone powłokami ceramicznymi Fireball
 4. BMW X3 – Serwis powłoki ceramicznej #Fireball
 5. Audi A6 Avant – Korekta lakieru i powłoka ceramiczna Fireball Butterfly+

Zapraszając Was do świata Auto Detailingu przedstawiamy nasze usługi w formie dedykowanych, podzielonych i konkretnych działań, pamiętajcie jednak, że każde auto jest dokładnie sprawdzane przez naszych ekspertów. Zakres działań jest zawsze dedykowany i dobierany indywidualnie!

Powłoki ceramiczne to silnie wiążące z lakierem komponenty, które głęboko wnikają w warstwę lakieru. Gdybyśmy spojrzeli na cząsteczki lakieru pod mikroskopem, to zauważylibyśmy strukturę porowatą. Nałożenie powłoki ceramicznej wypełnia wolną przestrzeń między wspomnianymi cząsteczkami lakieru i tworzy gładką warstwę ochronną. Powłoki ceramiczne czy też kwarcowe – to przełomowa technologia ochrony lakierów w przeciwieństwie do wosków są w pełni odporne na utlenianie. Twarda skorupa tworzy fizyczną ochronę na lakierze, chroni przed zarysowaniami, nadmiernym brudzeniem i starzeniem się. Lista zalet zastosowania tej metody ochronnej lakieru jest zdecydowanie dłuższa:

Warstwa ceramiczna sprawia, że lakier zyskuje niesamowity, wręcz diamentowy połysk a mycie auta staje się niezwykle proste. Dzięki efektowi hydrofobowości oraz gładkości lakieru, wszelkie zanieczyszczenia drogowe nie przylegają do lakieru. Nakładanie powłoki ochronnej na lakier auta trwa od kilku do nawet kilkunastu godzin.

Można ją stosować również na reflektorach, lampach, szybach i felgach. Przy bardziej kompleksowej usłudze – z nakładaniem powłoki również na pozostałe elementy auta – prace mogą wydłużyć się do kilkudziesięciu godzin.

Devil’s Blood 

3 – Letnia ochrona

Piekielnie mocne zabezpieczenie

Silla+ 

5 – Letnia ochrona

Trwałe zabezpieczenie i blask

Butterfly+

7 – Letnia powłoka 9H Premium

Wyjątkowe piękno i ochrona

Sugerowana cena

1700,00 Netto

2090,00 Brutto

2000,00 Netto

2700,00 Brutto

2500,00 Netto

3075,00 Brutto

!UWAGA! Ceramiczne powłoki Fireball są dostępne wyłącznie w profesjonalnych studiach detailingu. Jesteśmy akredytowanym partnerem firmy Fireball. Prezentowana cena dotyczy usługi dwuwarstwowej aplikacji powłoki ochronnej na średniej wielkości samochodzie segmentu C.

Proces nakładania powłoki jest bardzo żmudny i powolny. Wymaga chirurgicznej precyzji oraz odpowiedniego sprzętu i światła. Poza tym, bardzo duży wpływ na czas aplikacji powłoki ma temperatura i wilgotność powietrza. Żywotność powłoki wynosi z reguły od roku do nawet 7 lat, jednak zależy w dużej mierze od sposobu pielęgnacji danego auta. Długotrwałe stosowanie mocno zasadowych detergentów czy też bardzo częste mycie mechaniczne z pewnością skróci żywotność produktu. Należy pamiętać, że powłoka nie jest permanentna z czasem oczywiście ulega zużyciu i tylko od właściciela pojazdu zależy jak długo utrzyma się ona na aucie. Prawidłowa pielęgnacja pozwoli cieszyć się właściwościami produktu przez długi czas. żeby zachować gwarancję oraz wszelkie właściwości powłoki – należy systematycznie pielęgnować auto.

Bezbarwna folia PPF do ochrony lakieru marki LLumar znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie właściciel pojazdu chce cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem (takim jak wyjechał z salonu) przez długie lata. Folia samochodowa PPF chroni lakier przed obiciami od kamieni otarciami, rysami. Produkt ten jest wstanie ochronić lakier nawet przed atakiem gwoździem czy kluczami. Folia niewidoczna PPF nie ingeruje w strukturę lakieru i może być zdemontowana bez jego uszkodzeń. Jeżeli nie zamierzasz oklejać całego samochodu folią, a interesuje Cię ochrona poszczegolnych elementów karoserii najbardziej narażonych na uszkodzenia mechaniczne w trakcie jazdy napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wycenimy usługę oklejania. Bardzo często nasi klienci zaczynają od ochrony pojedynczych elementów samochodu, a dopiero potem doceniając jej walory decydują się na całość.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety:

Pakiet Bikini od 2900,00
Pakiet Full front od 5900,00

*Podane ceny są cenami BRUTTO **Przykładowa cena dla średniej wielkości auta tj. Audi A6 czy BMW 5

Pakiet Bikini: Cały zderzak, 1/3 maski, 1/3 błotników, przednie reflektory, lusterka, wnęki pod klamkami, próg bagażnika.

Pakiet Full Front: Maska, błotniki, zderzak, przednie reflektory, lusterka, słupki A, początek dachu (folia wpuszczona jest pod uszczelke szyby) wnęki pod klamkami, próg bagażnika.

Jest możliwość zabezpieczenia wybranych elementów samochodu bezbarwną folią ochronną:

Folia na przednie lampy 550,00/komplet
Lusterka 350,00/komplet
Folia we wnęce klamki/rant drzwi/próg wewnętrzny 60,00/sztuka
Próg bagażnika 220,00

* Podane ceny są cenami BRUTTO

Korekta lakieru – Wieloetapowy proces polerowania lakieru polegający na usunięciu zarysowań, oksydacji, zmatowień, wżerów po ptasich odchodach czy tzw. hologramów po popularnej wśród lakierników i osób niedoświadczonych „polerce”. Za pomocą różnego rodzaju maszyn, past i padów polerskich jesteśmy w stanie usunąć uszkodzenia powstałe w lakierze, a nie je tylko zatuszować. Takie działania to pewność, że po naszej renowacji lakieru poprzednie uszkodzenia nie wrócą. Pakiet korekty lakieru obejmuje:

 • Mycie oraz deironizacja felg,
 • Detailingowe bezpieczne mycie auta,
 • Dekontaminacja chemiczna
 • Glinkowanie
 • Korekta lakieru od 2 do 4 stopni – w zależności od stopnia zniszczenia lakieru dobieramy odpowiednie gąbki i pasty do procesu polerowania
 • Dokładne odtłuszczenie powierzchni lakieru za pomocą alkoholu Izopropylowego oraz Fireball Reborn
 • Nałożenie dedykowanego wosku
 • Aplikacja powłoki hydrofobowej na przednią szybe (niewidzialna wycieraczka)
 • Nałożenie dressingu na opony z dodatkiem SiO2.

Auto małe

Auto średnie

Auto duże

SUV / VAN

Pełna korekta lakieru

1 230;

1 500;

1 800;

2000;

*Podane ceny są cenami BRUTTO *Czas wykonania usługi od 3 do 5 dni.

Lakier po korekcie domyślnie zostaje zabezpieczony woskiem. Jednak warto zabezpieczyć go powłoką ceramiczną jest ona swoistą wisienką na torcie w procesie auto detailingu. Głębia koloru, szklisty połysk a przede wszystkim trwałe zabezpieczenie to tylko nie które z zalet jakie dają powłoki ceramiczne.

Odświeżenie lakieru – Polerowanie lakieru typu One Step, pozwala usunąć do 50-70% drobnych zarysowań i zmatowień które powstają wskutek codziennego użytkowania.

Powierzchnia lakieru jest mocno odświeżona, błyszcząca a przede wszystkim zabezpieczona.

 • Mycie oraz deironizacja felg
 • Detailingowe bezpieczne mycie auta
 • Dekontaminacja
 • Glinkowanie
 • Polerowanie lakieru typu One Step – za pomocą wysokiej jakości gąbek, past polerskich oraz odpowiedniej maszyny
 • Dokładne odtłuszczenie powierzchni lakieru
 • Nałożenie dedykowanego wosku
 • Aplikacja powłoki hydrofobowej na wszystkie powierzchnie szklane (niewidzialna wycieraczka)
 • Nałożenie dressingu na opony
Małe auto Średnie auto Duże auto Suv/Van
799; 899; 999; 1099;

* Podane ceny są cenami BRUTTO ** Każda wycena wymaga oględzin samochodu

W przypadku aut które opuściły salon nie dłużej niż rok temu lub z niewielkim przebiegiem możliwe jest rozszerzenie tego pakietu o ceramiczne zabezpieczenie lakieru.

Quick Detailing – Woskowanie – Usługa dla osób które chcą szybko i niedrogo wydobyć blask oraz głębie koloru i jednocześnie zabezpieczyć swój samochód.

 

 • Mycie oraz deironizacja kół
 • Detailingowe wieloetapowe bezpieczne mycie auta
 • Dekontaminacja chemiczna
 • Dokładne odtłuszczenie powierzchni lakieru
 • Nałożenie dedykowanego wosku
 • Aplikacja powłoki hydrofobowej na przednią szybe (niewidzialna wycieraczka)
 • Nałożenie dressingu na opony z dodatkiem SiO2

 

Małe auto Średnie auto Duże auto Suv/Van
349 399 449 499

Czas wykonania usługi: od 4 do 6 godzin.

Wybór wosku zależy od koloru lakieru oraz potrzeb klienta, przed wykonaniem usługi przeprowadzamy wywiad i ustalamy jaki efekt mamy osiągnąć. Wetlook, zabezpieczenie, głebia koloru?

Skrupulatne czyszczenie i konserwacja wszystkich elementów i powierzchni wnętrza pojazdu. Zaczynając od dokładnego odkurzania, czyszczenia wszelkich plastików, szczelin i zakamarków poprzez czyszczenie podsufitki, pranie tapicerki, oczyszczenie tapicerki skórzanej i dywanów. Kończąc na konserwacji plastików środkami antystatycznymi, impregnacji tapicerki materiałowej lub skórzanej.

Auto małe

Auto średnie

Auto duże

SUV / VAN

Tapicerka materiałowa

300;

400;

500;

600;

Tapicerka skórzana 350; 450; 550; 650;

* Podane ceny są cenami BRUTTO ** Każda wycena wymaga oględzin pojazdu

Usługa wykonywana jest w trzech etapach:

 1. Szlifowanie mechaniczne
 2. Polerowanie
 3. Zabezpieczenie powierzchni po renowacji

Zabieg ten nadaje na nowo przejrzystości starym zniszczonym reflektorom.

 

Renowacja reflektorów – zabezpieczenie powłoką ceramiczną 270;
Renowacja reflektorów – Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną PPF Llumar 650;

*Podane ceny są cenami BRUTTO

Felgi to wizytówka i dopełnienie dobrego wyglądu każdego samochodu. Niestety są one narażone na wiele czynników (błoto, pył z klocków, sól, piasek itd.), które nie wpływają dobrze na ich wygląd.
Zabezpieczenie felg powłoką ceramiczną daje piękny połysk, zabezpiecza przed złymi czynnikami oraz chemią oraz ułatwia czyszczenie. Zabezpieczona felga to również zmniejszone przywieranie brudu.

Fireball Talon to powłoka ceramiczna, która w swoim składzie zawiera materiał powodujący jej dodatkową elastyczność i ogromną wytrzymałość na ekstremalnie wysokie temperatury. Może być stosowana nawet na zaciskach hamulcowych samochodów wyścigowych, gdzie temperatura tarcz i zacisków może sięgać nawet kilkuset stopni Celsjusza.

16″-19″ 20″-21″
4 felgi z zewnątrz i w środku (zdemontowane) 350,00 400,00
4 felgi z zewnątrz i w środku (z demontażem) 450,00 500,00
4 felgi z zewnątrz 200,00 300,00

Zabezpieczenie tapicerki skórzanej Gtechniq L1

300;

Powłoka hydrofobowa na szyby Gtechniq G1

300;

Powłoka zabezpieczająca felgi Gtechniq C5

370;

Zabezpieczenie wnętrza – kokpit, plastik, vinyle Gtechniq C6 Matte Dash

250;

Impregnacja dachu Cabrio Gtechniq I1

300;

* Podane ceny są cenami BRUTTO